SUPA24
Salon
Salon
Salon
452 793 €
(3 019 € / m²)
Vente
3
1
150 m²
Grad Umag

chambre à coucher3
plat150 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Ovaj prostrani prizemni apartman nalazi se unutar ekskluzivnog mediteranskog resorta u Savudriji te pruža izvanrednu kombinaciju udobnosti, privatnost...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Grad Umag
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir