SUPA24
Salon
Salon
Salon
874 155 €
(8 487 € / m²)
Vente
3
1
103 m²
Grad Umag

chambre à coucher3
plat103 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe, velikom loggiom i direktnim pogledom na more pruža sofisticirano iskustvo stanovanja unutar ekskluzivnog...

Autre
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Grad Umag
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir