SUPA24
Salon
Salon
Salon
752 500 €
(3 899 € / m²)
Vente
6+
2+
193 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

chambre à coucher6+
plat193 m²
salles de bains2+
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Novogradnja na odličnoj poziciji s lijepim pogledom na cijeli Cres i more!
Ovaj stan je dvoetažni ukupne površine 193m2 (4S+2DB+3KUP), s dvije lođe te...

Autre
Âge de l'offre: 315jours
Mis à jour: 314jours

Localités

Sveti Sidar, Grad Cres
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Four nekretnine d.o.o.

Vesna Malner