SUPA24
Salon
Salon
Salon
158 529 €
(1 742 € / m²)
Vente
Atypique
1
91 m²
Боян Бъчваров, Варна

chambre à coucheratypical
plat91 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Адрес недвижими имоти предлага тристаен апартамент с фронтална морска панорама в новостроящ се жилищен комплекс Forest SeaView. Апартаментът е разполо...

Autre
Âge de l'offre: 13jours
Mis à jour: 13jours

Localités

Боян Бъчваров, Варна
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС