SUPA24
Salon
Salon
Salon
305 394 €
(2 296 € / m²)
Vente
Atypique
1
133 m²
Никола Станчев, София

chambre à coucheratypical
plat133 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

СГРАДА С АКТ 16! Тристаен апартамент разположен на партерен етаж , ЗП-112,43м2, РЗП-132,78м2. Състои се от: просторна дневна с кухненски бокс и трап...

Autre
Âge de l'offre: 12jours
Mis à jour: 12jours

Localités

Никола Станчев, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ