SUPA24
Salon
Salon
Salon
644 400 €
(4 444 € / m²)
Vente
Atypique
1
145 m²
Сан Стефано, София

chambre à coucheratypical
plat145 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Емблематична сграда, в район Оборище, на метри от парк Заимов и метростанция Театрална. С Акт 14 и напредващо строителство. Уникален проект- резиде...

Autre
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Сан Стефано, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ