SUPA24
Salon
Salon
Salon
134 673 €
(1 642 € / m²)
Vente
Atypique
1
82 m²
Николай Коперник

chambre à coucheratypical
plat82 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

📢 ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ! 📢 ОФЕРТА: 20020 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' ви представя новострояща се сграда в сърцето на кв. Кючук Париж! ✔...

Autre
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

Николай Коперник
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ГОЛД ИМОТИ