SUPA24
Autre
Autre
Autre
10 000 Kč
(167 Kč / m²)
Location
1
1
60 m²
Nivy II, Zlín
Garniture

chambre à coucher1
plat60 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Pronájem bytu 1+kk + pokoj nebo úložná místnost + garáž, zahrada Zlín, ul. Nivy - žádaná a klidná lokalita - nedaleko centra města.

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Nivy II, Zlín
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Ben realitní kancelář s.r.o.

Tomáš Benda