SUPA24
Autre
Autre
Autre
9 900 Kč
(367 Kč / m²)
Location
1
1
27 m²
Štefánikova, Zlín
Garniture

chambre à coucher1
plat27 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný a světlý bytu 1+KK 27m2 po rekonstrukci , v centru Zlína v 1.patře na ulici Štefánikova naproti Kolektivního domu ,be...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Štefánikova, Zlín

Équipements municipaux

Klačánková Reality

Dana Klačánková