SUPA24
Autre
Autre
Autre
10 500 Kč
(328 Kč / m²)
Location
1
1
32 m²
Purkyňova, Ústí nad Labem
Garniture

chambre à coucher1
plat32 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solNon
terrasseOui

Description

Představujeme Vám kompletně zrekonstruovaný byt 1+1 o výměře 34 m² v novém projektu v Ústí nad Labem, který se nachází v cihlovém domě na ul. Purkyňov...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Purkyňova, Ústí nad Labem
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

DůmRealit

Helena Dlouhá Škutová