SUPA24
Autre
Autre
Autre
11 000 Kč
(250 Kč / m²)
Location
2
1
44 m²
3. května, Úpice
Garniture

chambre à coucher2
plat44 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

K pronájmu nabízíme moderně zrekonstruovaný byt 2+kk o výměře 44,7 m² v Úpici. Byt se nachází v přízemí menšího bytového domu a součástí pronájmu je t...

Non meublé
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

3. května, Úpice

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Jan Kozák