SUPA24
Autre
Autre
Autre
12 500 Kč
(162 Kč / m²)
Location
2
1
77 m²
Popelnická, Tanvald
Garniture

chambre à coucher2
plat77 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+1 o celkové užitné ploše 77 m² v prvním patře solidního cihlového domu v oblíbené a klidné lokalitě v ulici Popeln...

Non meublé
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

Popelnická, Tanvald

Équipements municipaux

RK CENTRUM, s.r.o.

Lucie Maciková