SUPA24
Autre
Autre
Autre
8 800 Kč
(367 Kč / m²)
Location
1
1
24 m²
U Pošty, Staré Hradiště
Garniture

chambre à coucher1
plat24 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný zděný byt 1+kk o výměře 24 m2, v bytovém komplexu rezidence Staré Hradiště, vzdálené 4 km od Pardubic. Byt je...

Gaz
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

U Pošty, Staré Hradiště

Équipements municipaux

ID reality, spol. s r.o.

Tomáš Píša