SUPA24
Autre
Autre
Autre
44 900 Kč
(408 Kč / m²)
Location
4
1
110 m²
Pod Harfou, Praha 9
Garniture

chambre à coucher4
plat110 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

ID zakázky: G1273

Nabízíme Vám k pronájmu atraktivní a prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou a vlastní zahradou v žádané lokalitě Praha 9 – Vysočany...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Pod Harfou, Praha 9
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Olga IVACHSHENKO

Simple House