SUPA24
Autre
Autre
Autre
21 500 Kč
(358 Kč / m²)
Location
2
1
60 m²
Veltruská, Praha 9
Garniture

chambre à coucher2
plat60 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivně k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 2+kk (54 m²) se zasklenou lodžií o velikosti 6 m², nacházející se ve...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Veltruská, Praha 9

Équipements municipaux

DůmRealit

Ing. Jiří Doskočil