SUPA24
Autre
Autre
Autre
18 600 Kč
(564 Kč / m²)
Location
1
1
33 m²
Gerstelova, Praha 9
Garniture

chambre à coucher1
plat33 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízím k dlouhodobému nájmu moderní, světlý byt o dispozici 1+kk a velikosti 33,5 m² + balkón 6 m². Byt se nachází ve 3. NP s výtahem v klidné a mode...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Gerstelova, Praha 9
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Milan Lolo, MBA

Milan Lolo, MBA