SUPA24
Autre
Autre
Autre
21 500 Kč
(768 Kč / m²)
Location
1
1
28 m²
Pobřežní, Praha 8
Garniture

chambre à coucher1
plat28 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Pronájem vybaveného designového bytu 1kk (28m2) ve 4. podlaží rezidenčního projektu v Karlíně. Skvělá lokalita v centru metropole nabízí příjemné měs...

Gaz
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Pobřežní, Praha 8
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Veronika Fialová