SUPA24
Autre
Autre
Autre
22 000 Kč
(468 Kč / m²)
Location
2
1
47 m²
Na Strži, Praha 4
Garniture

chambre à coucher2
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Příjemný byt 2+kk pro dva v ulici Na Strži na Praze 4, který má fajn atmosféru, hodně denního světla a skvělé spojení po celé Praze. Byt se nachází ve...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Na Strži, Praha 4

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Ing. Věra Vránková