SUPA24
Autre
Autre
Autre
21 000 Kč
(512 Kč / m²)
Location
1
1
41 m²
Bořivojova, Praha 3
Garniture

chambre à coucher1
plat41 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nezařízený byt 1+1 se nachází v druhém patře cihlového domu bez výtahu.
Celková plocha je 41 m2, plovoucí podlahy nebo dlažba.

Partiellement meublé
Âge de l'offre: 15jours
Mis à jour: 15jours

Localités

Bořivojova, Praha 3

Équipements municipaux

Reality Vodenka

Lucie Young