SUPA24
Autre
Autre
Autre
10 250 Kč
(209 Kč / m²)
Location
2
1
49 m²
Bělská, Paskov
Garniture

chambre à coucher2
plat49 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte příjemné bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností do Ostravy i Frýdku-Místku? Nabízíme byt 2+1 po částečné rekonstrukci na ulici Bělsk...

Autre
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Bělská, Paskov
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Kristina Krpcová - Heimstaden Czech s.r.o.