SUPA24
Autre
Autre
Autre
10 900 Kč
(163 Kč / m²)
Location
3
1
67 m²
Okružní, Orlová
Garniture

chambre à coucher3
plat67 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme prostorný a světlý byt v Orlové-Lutyni na Okružní 904, který poskytne příjemné bydlení s dostatkem místa a výbornou dostupností služeb i přír...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Okružní, Orlová
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Radovan Rykala - Heimstaden Czech s.r.o.