SUPA24
Autre
Autre
Autre
19 000 Kč
(352 Kč / m²)
Location
2
1
54 m²
Mošnerova, Olomouc
Garniture

chambre à coucher2
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Pronájem velmi pěkného cihlového bytu o dispozici 2+kk s terasou a vzrostlou zahradou o celkové výměře 168 m2. Z toho celková podlahová plocha s přísl...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Mošnerova, Olomouc
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Montana Reality s.r.o.

Ondřej Rudolf