SUPA24
Autre
Autre
Autre
12 000 Kč
(286 Kč / m²)
Location
2
1
42 m²
Práce, Nýrsko
Garniture

chambre à coucher2
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solOui
terrasseNon

Description

Tento prostorný a moderně zařízený byt 2+kk s vlastní lodžií v mezipatře se nachází v klidné části obce Nýrsko. Celá budova prošla kompletním zateplen...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Práce, Nýrsko

Équipements municipaux

AG bydleni.cz, s.r.o.

Veronika Brtnová