SUPA24
Autre
Autre
Autre
19 800 Kč
(230 Kč / m²)
Location
4
1
86 m²
Sametová, Liberec
Garniture

chambre à coucher4
plat86 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solOui
terrasseNon

Description

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 4+1 + lodžie, 86m2. Byt se nachází v ulici Sametová, Liberec. Byt je světlý a velmi prostorný. Zaujme vás velká př...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Sametová, Liberec
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

RK Evropa

Zdeněk Mertlík