SUPA24
Autre
Autre
Autre
10 500 Kč
(438 Kč / m²)
Location
1
1
24 m²
Plzeňská, Králův Dvůr
Garniture

chambre à coucher1
plat24 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Naše společnost Vám nabízí k pronájmu praktický byt 1kk, Králův Dvůr, ul. Plzeňská o výměře 24m2.
Byt se nachází v přízemí cihlového domu a prošel čás...

Paramètres

Généré par l'IA

Cabine de doucheAppareils de cuisineMachine à laverSol

Autre
Âge de l'offre: 5jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Plzeňská, Králův Dvůr
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Domov - realitní společnost s.r.o.

Veronika Thomasová