SUPA24
Autre
Autre
Autre
13 500 Kč
(293 Kč / m²)
Location
2
1
46 m²
Školská, Kolín
Garniture

chambre à coucher2
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zprostředkuji pronájem nově zrekonstruovaného bytu dispozice 2+kk o celkové výměře 46,5 m², který se nachází v přízemí kompletně zrekonstruovaného dom...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Školská, Kolín
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Alena Severová