SUPA24
Autre
Autre
Autre
12 000 Kč
(222 Kč / m²)
Location
2
1
54 m²
tř. Těreškovové, Karviná
Garniture

chambre à coucher2
plat54 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étataprès reconstruction
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k pronájmu krásný byt 2+1 s nově přistavěnou lodžií po kompletní a velmi vkusné rekonstrukci na ulici Těreškovové v Karviné. Jedná se o úplně...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

tř. Těreškovové, Karviná
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BO! reality a finance s.r.o.

Iveta Palochová Kacalová