SUPA24
Autre
Autre
Autre
6 950 Kč
(183 Kč / m²)
Location
1
1
38 m²
Stavební, Horní Suchá
Garniture

chambre à coucher1
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte místo, kde budete mít klid na sebe, ale zároveň dobrou dostupnost všeho potřebného? Tento útulný byt v Horní Suché nabízí příjemnou kombinaci ...

Autre
Âge de l'offre: 74jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Stavební, Horní Suchá
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Markéta Mohylová - Heimstaden Czech s.r.o.