SUPA24
Autre
Autre
Autre
14 990 Kč
(211 Kč / m²)
Location
4
1
71 m²
Zdeňka Štěpánka, Frýdek-Místek
Garniture

chambre à coucher4
plat71 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte pohodové a klidné bydlení s dostatkem prostoru pro celou rodinu? Nabízíme k pronájmu světlý a velmi prostorný byt 4+1 o výměře 71 m², situovan...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Zdeňka Štěpánka, Frýdek-Místek
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

KURKO reality s.r.o.

Martina Nikol Toufar