SUPA24
Autre
Autre
Autre
36 000 Kč
(383 Kč / m²)
Location
3
1
94 m²
Kopečná, Brno
Garniture

chambre à coucher3
plat94 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k pronájmu krásný, luxusní a vybavený byt 3+kk (94 m²) s balkonem (7,6 m²) a klimatizací, jenž se nachází v historickém centru města a láká n...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Kopečná, Brno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Martin Chudoba - REAL SPEKTRUM, a.s. - hlavní kancelář Brno