SUPA24
Autre
Autre
Autre
19 500 Kč
(241 Kč / m²)
Location
3
1
81 m²
Seifertova, Brno
Garniture

chambre à coucher3
plat81 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt o dispozici 3+1 s balkonem a šatnou v oblíbené lokalitě Brno – Lesná. Byt se nachází v domě, který je obklopen vzro...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Seifertova, Brno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

4fin Reality Better together, a.s.

Iveta Friedbergová