SUPA24
Autre
Autre
Autre
13 900 Kč
(339 Kč / m²)
Location
1
1
41 m²
Francouzská, Brno
Garniture

chambre à coucher1
plat41 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 1+kk s lodžií v blízkém centru města. Byt je umístěn ve 2. NP novostavby bytového domu - Rezidence Linea, na ulici...

Autre
Âge de l'offre: 17jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Francouzská, Brno
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Mgr. Leona Šnajdarová - RENČ s.r.o. - KONTAKTY: