SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 300 PLN
(51 PLN / m²)
Location
2
1
45 m²
Lisia, Zielona Góra

chambre à coucher2
plat45 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m² , usytuowanego na 1 piętrze...

Sol:
4. étage de 1
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Lisia, Zielona Góra
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REMAX POLSKA

REMAX Speedway