SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 900 PLN
(76 PLN / m²)
Location
2
1
38 m²
Pabianicka, Wrocław

chambre à coucher2
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35 m², położone w inwestycji Nowa Pabianicka we Wrocławiu. Mieszkanie jest nowe, nigdy w...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Pabianicka, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Bartosz Delczyk