SUPA24
Autre
Autre
Autre
3 700 PLN
(79 PLN / m²)
Location
3
1
47 m²
Bazyliańska, Warszawa

chambre à coucher3
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

WPROWADZENIE Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a domowym spokojem? Mamy przyjemność zaprezentować jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powier...

Sol:
7. étage de 10
Âge de l'offre: 18jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Bazyliańska, Warszawa
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Edyta Dominiak