SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 700 PLN
(51 PLN / m²)
Location
2
1
53 m²
Witolda Pileckiego, Piastów

chambre à coucher2
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nowy komfortowy 2 pok apartament w sercu Piastowa Idealne dla ludzi ceniących unikalną lokalizację - spokój, ciszę a jednocześnie dostęp do infrastruk...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Witolda Pileckiego, Piastów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Anna Hałat-Kruczyńska