SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 300 PLN
(62 PLN / m²)
Location
2
1
37 m²
Bieńczycka, Kraków

chambre à coucher2
plat37 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Bieńczycka 15e, 37m²: Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do w Czyżynach! LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w bardzo rozwiniętej dzielnicy Krakowa Wsch...

Sol:
1. étage de 5
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Bieńczycka, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Motyka