SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 700 PLN
(71 PLN / m²)
Location
2
1
38 m²
Mogilska, Kraków

chambre à coucher2
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

2-pokojowe mieszkanie 35 m² z dużym balkonem | ul. Mogilska | Świetna lokalizacja | Dostępne od zaraz!MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE. D...

Sol:
4. étage de 5
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Mogilska, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Livinder

Justyna Straszowska