SUPA24
Autre
Autre
Autre
3 900 PLN
(98 PLN / m²)
Location
2
1
40 m²
Plac Na Groblach, Kraków

chambre à coucher2
plat40 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w sercu Starego Miasta w apartamentowcu przy ul. Plac na Gr...

Sol:
4. étage de 5
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Plac Na Groblach, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Maciej Dymek