SUPA24
Autre
Autre
Autre
115 984 €
(1 966 € / m²)
Vente
2
1
59 m²
Družstevní, Klášterec nad Ohří
Garniture

chambre à coucher2
plat59 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Hledáte bydlení v blízkosti centra města? Máme pro Vás ideální nemovitost nedaleko Obchodního centra. Jedná se o bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastn...

Partiellement meublé
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Družstevní, Klášterec nad Ohří
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

FINREA home, s.r.o.

Monika Milo