SUPA24
Autre
Autre
Autre
164 516 €
(2 006 € / m²)
Vente
3
1
82 m²
Sokolská, Trutnov
Garniture

chambre à coucher3
plat82 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

PRODEJ BYTU SE ZAHRADOU V TRUTNOVĚ

Aktuálně nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+kk (změna dispozice z 3+1), a to v Trutnově, ulici Sokolsk...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Sokolská, Trutnov

Équipements municipaux

EVOLUCE group s.r.o.

Mgr. Petr Čížek