SUPA24
Autre
Autre
Autre
119 222 €
(1 569 € / m²)
Vente
3
1
76 m²
14. října, Teplice
Garniture

chambre à coucher3
plat76 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme prodej družstevního bytu 3+1+L (předělaný z 2+1) o velikosti 76 m2 nacházející se ve 2.n.p. bytového domu v centru města Teplice - Trnovany, ...

Autre
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

14. října, Teplice
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Ing. David Drobný - REALITY DROBNÝ