SUPA24
Réservé
Autre
Autre
Autre
349 389 €
(3 717 € / m²)
Vente
3
1
94 m²
Fibichova, Tábor
Garniture

chambre à coucher3
plat94 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Místo, které si vás získá hned při prvním vstupu.
Tento prostorný byt 3+kk o celkové ploše 93,9 m² se nachází v 1. patře bytového domu v moderní a kl...

Paramètres

Équipements et fonctionnalités

Généré par l'IA

Toilettes séparéesBainCabine de doucheVoir

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 116jours
Mis à jour: 53jours

Localités

Fibichova, Tábor

Équipements municipaux

REALITY V+V s.r.o.

Petr Vaňous