SUPA24
Autre
Autre
Autre
164 272 €
(2 416 € / m²)
Vente
3
1
68 m²
Dlouhá, Slavičín
Garniture

chambre à coucher3
plat68 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, nacházející se ve vyhledávané lokalitě města Slavičín. Byt zaujme svou praktic...

Autre
Âge de l'offre: 25jours
Mis à jour: 18jours

Localités

Dlouhá, Slavičín
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BO! reality a finance s.r.o.

Iveta Baštincová