SUPA24
Autre
Autre
Autre
229 989 €
(2 949 € / m²)
Vente
3
1
78 m²
Škrbeňská, Šenov
Garniture

chambre à coucher3
plat78 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

BO! Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí ke koupi byt v osobním vlastnictví 3+KK nacházející se v klidném místě - Šenov u Ostravy.

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Škrbeňská, Šenov

Équipements municipaux

BO! reality a finance s.r.o.

Daniel Polomský