SUPA24
Autre
Autre
Autre
485 217 €
(5 274 € / m²)
Vente
3
1
92 m²
V Dolině, Praha 10
Garniture

chambre à coucher3
plat92 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Hledáte domov, který dokonale spojuje klid přírody s tepem velkoměsta? Vítejte na adrese V Dolině 1156 na pražském Bohdalci, kde pro vás mám byt 3+1 s...

Non meublé
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

V Dolině, Praha 10

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Radim Fichtner