SUPA24
Autre
Autre
Autre
488 290 €
(10 389 € / m²)
Vente
2
1
47 m²
Praha 1
Garniture

chambre à coucher2
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseNon

Description

Vybavený byt o dispozici 2+kk s podlahovou plochou 51,8 m² (obytná plocha 46,9 m2) se nachází ve 2. nadzemním podlaží a je orientovaný na jihovýchod, ...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Praha 1
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Marek Hruška - Trigema, a.s.