SUPA24
Autre
Autre
Autre
197 075 €
(3 231 € / m²)
Vente
3
1
61 m²
Pionýrská, Olomouc
Garniture

chambre à coucher3
plat61 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solOui
terrasseNon

Description

Představujeme Vám k prodeji panelový byt v 11., tedy předposledním podlaží o dispozici 3+1 v původním, udržovaném stavu, nacházející se v lukrativní l...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Pionýrská, Olomouc
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

K&L cooperation, s.r.o. - Century 21

Klára Řezníčková