SUPA24
Autre
Autre
Autre
205 514 €
(3 670 € / m²)
Vente
2
1
56 m²
Jílová, Olomouc
Garniture

chambre à coucher2
plat56 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte byt před rekonstrukcí v jedné z nejžádanějších lokalit Olomouce, navíc v blízkosti Fakultní nemocnice? Právě pro vás může být ideální tato byt...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Jílová, Olomouc

Équipements municipaux

QARA s.r.o.

Eva Andrášiová