SUPA24
Autre
Autre
Autre
188 810 €
(2 303 € / m²)
Vente
3
1
82 m²
Přehýšov, Nýřany
Garniture

chambre à coucher3
plat82 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+1 s pracovnou v obci Přehýšov, jen pár minut od nájezdu na dálnici D5 a s dobrou dostupností do Plzeň i...

Autre
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Přehýšov, Nýřany
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

PICHLER Reality GROUP

Josef Knopp